loading

JAPOŃSKA METODA NA DŁUGOWIECZNOŚĆ
ZANURZ SIĘ W TOTALNYM RELAKSIE
POŁĄCZ SIĘ Z CIAŁEM. SIĘGNIJ PO SIŁĘ I WYTCHNIENIE.
PRAWDZIWY OCEAN SPOKOJU
KAPSUŁA, KTÓRA PRZENIESIE CIĘ W INNY WYMIAR
Ocean Dream
NOWY WYMIAR PIĘKNA I ZDROWIA

Masaż klasyczny – Olsztyn

Wśród propozycji naszego gabinetu znajduje się masaż klasyczny, czyli popularny zabieg, który daje wiele korzyści dla ciała i nie tylko. W naszym centrum w Olsztynie jest on wykonywany przez doświadczonego masażystę i trwa 60 minut. Zabieg obejmuje całe ciało, a jego intensywność jest dostosowywana indywidualnie, w zależności od potrzeb i oczekiwań masowanej osoby. Masaż o dużej intensywności ma działanie pobudzające, natomiast o małej intensywności – relaksujące.

W trakcie zabiegu masażysta wykonuje na ciele pacjenta określone ruchy, stosując znane i sprawdzone techniki masażu. Są to:

Ruchy te mają na celu pobudzenie tkanek, a także zredukowanie napięć mięśni. Prowadzi to zwykle do odprężenia, relaksu i zmniejszenia poziomu stresu u masowanego.

Zalety masażu klasycznego

Inne korzyści, jakie daje dobrze przeprowadzony masaż klasyczny, to m.in.:

W przypadku, gdy masaż jest zalecony przez lekarza, zazwyczaj wykonuje się określoną serię zabiegów. Na masaż klasyczny można umówić się również wtedy, gdy nie ma do niego konkretnych wskazań medycznych. Warto jednak upewnić się, czy nie występują w danym momencie żadne przeciwwskazania, np. menstruacja, ciąża, zmiany skórne, krwiaki czy gorączka.

Request Pool Service

Our estimates are free, professional and fair. Most estimates require a site visit.

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Service needed for:

What size is your pool?

How often would you like it to be serviced?