loading

JAPOŃSKA METODA NA DŁUGOWIECZNOŚĆ
ZANURZ SIĘ W TOTALNYM RELAKSIE
POŁĄCZ SIĘ Z CIAŁEM. SIĘGNIJ PO SIŁĘ I WYTCHNIENIE.
PRAWDZIWY OCEAN SPOKOJU
KAPSUŁA, KTÓRA PRZENIESIE CIĘ W INNY WYMIAR
Ocean Dream
NOWY WYMIAR PIĘKNA I ZDROWIA

Drenaż limfatyczny - Olsztyn

Jednym z rodzajów oferowanych przez nas zabiegów jest drenaż limfatyczny, czyli masaż uciskowy, mający na celu przede wszystkim usprawnienie przepływu krwi oraz limfy. Jest on zalecany tym osobom, u których występują nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu krwionośnego i limfatycznego, takie jak:

Wykonywany przez wykwalifikowanego masażystę drenaż polega na odpowiednim uciskaniu oraz pocieraniu ciała w kierunku węzłów chłonnych, co prowadzi do pobudzenia przepływu płynu limfatycznego.

Efekty drenażu limfatycznego

Główne korzyści, jakie niesie ze sobą profesjonalnie przeprowadzony masaż uciskowy, to:

W zależności od umiejscowienia zmienionego chorobowo obszaru drenażowi limfatycznemu poddawane są różne części ciała. Najczęściej masuje się kończyny dolne, ale wykonywane są również masaże uciskowe kończyn górnych, brzucha oraz twarzy. Czas trwania jednego zabiegu wynosi około 30 minut.

Osoby z Olsztyna i okolic, które chcą wybrać się do nas na ten zabieg, powinny wcześniej upewnić się, czy w ich przypadku nie występują żadne przeciwwskazania do jego przeprowadzenia, jak np.: ciąża, nadciśnienie, niewydolność serca, astma czy nowotwór. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Request Pool Service

Our estimates are free, professional and fair. Most estimates require a site visit.

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Service needed for:

What size is your pool?

How often would you like it to be serviced?